Кошик
65 відгуків

Текстоліт конструкційний (ПТ, ПТК, А, Б)

Текстоліт являє собою шаруватий матеріал, отриманий методом гарячого пресування бавовняних тканин, просочених термореактивним сполучною на основі фенолформальдегідних смоли.

Завдяки застосуванню х / б тканин текстоліт має високу міцність при стисненні і підвищеною ударною у язкістю, чудово піддається механічній обробці свердлінням, різанням, штампуванням, тому він широко застосовується при виготовленні деталей, навантажених знакозмінними електричними і механічними навантаженнями або працюють при терті (втулки, кулачки і т. п.).

Як електроізоляційний матеріал текстоліт застосовується для роботи в трансформаторному маслі і на повітрі в умовах нормальної відносної вологості навколишнього середовища при частоті струму 50 Гц.

Тривало допустима робоча температура від -65 ° С до + 105 ° С.

ГалереяСписок
Марка А і Б  Текстоліт електротехнічний ГОСТ 2910-74 мають підвищені електричні властивості, застосовується як ізоляційний матеріал для виготовлення деталей електротехнічного призначення
Марка ПТ і ПТК Текстоліт конструкційний ГОСТ 5-78 мають підвищені механічні властивості, застосовується як конструкційний матеріал для виготовлення шестерень черв'черв'ячних втулок, підшипників ковзання, кілець і ін.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner